Dzisiejszy szczęśliwy numerek to: 22

Technik pojazdów samochodowych
4 letnie i 5 letnie

Działanie silnika samochodowego to dla Ciebie żaden sekret? Kręci Cię naprawa współczesnych samochodów naszpikowanych elektroniką? Zostań specjalistą po klasie dla techników pojazdów samochodowych!

Technik mechatronik
4 letnie i 5 letnie

Komputer pokładowy ani ABS nie mają przed Tobą tajemnic? Jesteś spostrzegawczy, dokładny i kreatywny? Chcesz projektować lub obsługiwać nowoczesne układy sterowania nie tylko w samochodach? Technik mechatronik to jest zawód dla Ciebie!

NOWY ZAWÓD!!!

Technik transportu drogowego - 5 letnie
dla uczniów po szkole podstawowej

Jeżeli interesuje Cię kierowanie małymi i dużymi pojazdami, wykonywanieoraz organizacja prac związanych z przewozem drogowym osób i rzeczy, prowadzenie dokumentacji dotyczącej przewozu osób i ładunków - to jest to zawód dla Ciebie!!!

Szkoła Branżowa I stopnia (3-letnia)

Mechatronik

Interesujesz się techniką, ale ciężko ci zdecydować czy bardziej ciekawa jest mechanika czy elektronika? Nie musisz już wybierać – zawód mechatronika łączy te dziedziny.

Blacharz samochodowy

Jesteś dokładny, cierpliwy i lubisz precyzyjną robotę? Blacharz to zawód dla ciebie!

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Zawsze ciągnęło cię do nowoczesnych, naszpikowanych elektroniką samochodów? Jeśli twoje hobby to zarówno samochody, jak i komputery odnajdziesz się w zawodzie elektromechanika pojazdów samochodowych.

Kierowca mechanik (po gimnazjum)

Jesteś fanem truckersów? Nie opuszczasz żadnego odcinka „Megatransportów”? Marzysz o pracy za kółkiem? Klasa z zawodem kierowcy mechanika ułatwi ci drogę do spełnienia tych marzeń!

Mechanik motocyklowy (po gimnazjum)

To jeden z nowopowstałych zawodów na rynku pracy, a fachowcy w dziedzinie diagnozowania, naprawy i obsługi motocykli są bardzo poszukiwani, bo jest ich niewielu. Naszą szkołę w tym roku opuszczą pierwsi absolwenci tego kierunku.

© 2017 ZSP 22. All Rights Reserved.

Powered by: